100% TÖÖTAV MAGIC PLAAN

Juba ammu sattusin Pinterestis ühe tabava skincare tsitaadi peale : “Great skin doesn′t happen after one facial, just like a great body doesn′t happen after one visit to the gym” – 100% tõsi!


Eelmisest Küsimuste Kolmapäevast jäi kummitama ühe küsimuse algus: Palun soovita kindla peale head ja tõhusat.… (toodet, protseduuri) – täielik deja vu, konsultatsiooni käigus on see klientide üks suurimaid soove. Milline on see üks ja hea protseduur/toode, mis teeks mu naha korda ning töötaks 100%?

On olemas väga – väga häid ja tõhusaid protseduure ja tooteid, mis annavad silmnähtava tulemuse ka pärast ühte – kahte korda, kõik oleneb nahamurest. Üldjuhul kehtib, aga see:

100% TÖÖTAV MAGIC PLAAN∗

 

Okei…

Reaalsus on see, et mingit saladust ei ole! “Nothing works unless you do”

I Samm: GENEETIKA – Võida geneetiline loterii ja pool tööst on tehtud!

Võib kõlada liiga otsekoheselt, aga nii see on. Geneetika on üks asi mida me valida ei saa, võib olla tulevikus, aga praegu lepime sellega, mis on kaasa antud. Me kõik oleme nii erinevad ja see teebki meid ägedaks! 

Siiski tähendab see ka seda, et osad õnnelikud ei tea nahamuredest midagi, samal ajal kui teised võitlevad terve elu erinevate nahaprobleemidega. Mõni inimene saab abi lihtsast apteegikreemist ja teine peab läbima pika ravikuuri + erinevad protseduurid. Samuti määrab geneetika ära su nahatüübi ning mõjutab naharakkude uuenemist ehk seda kuidas sa vananed!

II Samm: ELUSTIIL – Tervislik eluviis on teine pool!

“A healthy lifestyle not only changes your body, it changes your mind, your attitude and your mood”

Kõik ei ole veel läbi –  Elustiil on teine ÄÄRMISELT tähtis osa nahatervisest ja vananemisest. See milline on ümbritsev keskkond  – õhusaaste, UV – kiirgus ja viis kuidas kohtled oma keha – toitumine, füüsiline aktiivsus, tervislikud eluviisid –  on otseses seoses ainevahetuse ja rakkude uuenemise kiirusega ning teatud geenide avaldumisega. Erinevalt geneetikast, on sul kontroll selliste tervisekäitumise tegurite üle nagu:

  • Liigne UV – kiirgus
  • Suitsetamine
  • Ebatervislik toitumine (valmistoidud, liigne suhkur, sool jms.)
  • Liigne alkoholi tarbimine
  • Vähene uni
  • Vähene füüsiline aktiivsus
  • Stress
  • Ebapiisav või vale nahahooldus

III Samm: IGAPÄEVANE NAHAHOOLDUS

Regulaarne nahahooldus tõhusate toodetega on hea ennetus, vältimaks nahamuresid ja naha vananemist. Tähtis on naha koorimine ja niisutamine. Koorimine eemaldab surnud naharakud, ühtlustab nahatooni, vähendab põletikku ja punnikesi ning annab särava jume. Niisutamine hoiab naha pehme ja elastsena.

Samuti pane rõhku näomassaažile – näopesu ja kreemitamise ajal. Massaaž hoiab näolihased toonuses ja ennetab vananemist.

Parimad toimeained nahale: C – vitamiini seerum, AHA ja BHA happed (puuviljahapped), ensüümid, retinool, antioksüdandid – easy! Tänapäeval on koduhooldus muutunud nii tõhusaks, et regulaarsel kasutamisel hoiad raha kokku protseduuride pealt!

IV Samm: PROTSEDUURIDE KOMBINEERIMINE

Alles viimasena toon välja protseduurid! Lihtsast näohoolitsusest kuni laserravini välja – valik on äärmiselt suur ja kõigile on sobiv protseduur olemas. Parima tulemuse annab alati erinevate ravide kombineerimine. 

Nt. põletiku ja akne puhul saad abi koorimisest, pisikeste kortsukeste puhul näohoolitsused, mesoteraapia ja biorevitalisatsioon, punetusega IPL ravi jne! Kui keegi lubab sulle “imeprotseduuri”, mis sobib igaühele ja kõik su nahamured ära pühib siis ole ettevaatlik – 95% on tegu turunduse ja hea müügitööga ja 5% ongi see võimalus, et sul on pisikesed ilumured või tegu nende ennetamisega.

Nagu lubasin siis lisan näitena enda beauty & skin history:

PS! Kõik need tooted ja protseduurid ei muuda mu nahka perfektseks, kaugel sellest – need aitavad hoida ära põletikku, ummistusi ja muid nahamuresid! 🙂 Miks ma seda pilti näitan on see, et anda mõista, et hea nahk nõuab tööd ja pühendumist! 

Mõned täpsustused:

Keemiline koorimine – on see protseduur millega enda näonaha korda sain. Tegin superpindmisi/pindmisi koorimisi 3-4x järjest ja sealt edasi paar korda aastas. Siiani mu lemmik protseduur!

Botulotoksiin – lasen teha 1-2x aastas, kurjusekorts ja silmad. 2.klassis sain endale prillid ja sellest ajast saati kissitasin silmi, mistõttu olid mul korralikud kanavarbad juba 20ndate alguses.

Mesoteraapia – regulaarselt teen silma alla Filorga mumme  – see peaks tuttav olema, jagan seda alati ka Instas. Niisutab ja silub pisikesi kortsujooni. Silmade juures eelistan seda botulotoksiinile.

IPL ravi – paar korda aastas põskedele ja lõuale, sest mind on õnnistatud punetava näonahaga – rosaatsea!

Täitesüst – ülahuulde tehtud 0,2ml Juvederm 3.

Mikronõelumine – kaelale, ennetuseks.

+ koduhooldus: näomaskid, niisutus, toonikud, happed ja seerumid + liigse UV – kiirguse vältimine näol, minimaalne piimatoodete tarbimine, ei suitseta + meik!

Samuti olen läbinud antibiootikumi kuure nii akne kui dermatiidi pärast ja kasutanud Dalacin geeli. (koputan 3x lauale).

See võib tunduda üllatav ja isegi ekstreemne, kui need kõik asjad ette lugeda, tegelikult on need protseduurid ilusti aastate peale laiali jaotunud. Tähtsamaks pean just koduhooldust ja eriti elustiili. Stressi kontrollimisega ja tervislike eluviisidega sain kontrolli alla nt. dermatiidi!

100% MAGIC PLAAN kujunes välja 100% aususeks – puust ja punaseks! Elustiili ja harjumuste muutmine on see, mis võtab kõige rohkem aega. Sea pisikesi eesmärke. Enda jaoks oleks leidnud 80 – 20 suhte, 80% healthy ja 20% cheating. Mis toimib sinu jaoks?

Mind väga huvitaks Teie mõtted ja kogemused naharaviga, kirjutage alla või insta DM!

L.R.

Follow:
Liisa Raudmets
Liisa Raudmets

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

sotsiaalmeedia


Looking for Something?